Artelit professzionális aljzatkiegyenlítők, ragasztók. Parketta burkolatok ragasztása szintetikus, vízbázisú, egy- és kétkomponensű poliuretán ragasztóval

 
OLDÓSZERTARTALMÚ ALAPOZÓ SB-210 (3.890 Ft/3,5 kg = 1.111 Ft/kg)

Az ARTELIT Oldószertartalmú alapozó SB 210 műgyanta alapozó nedvszívó és nem nedvszívó aljzatok alapozására fejlesztették ki, kaucsuk alapú parkettaragasztók használata előtt (pl.: Kaucsuk parkettaragasztó RB-110). Alkalmas az általánosan használt építési anyagokon való alkalmazásra, mint pl.:

  • beton
  • cement
  • anhidrit összetételek
  • önterülő anyagok
  • fa

Előnyei:
  • elősegíti a kaucsuk alapú ragasztók tapadását
  • erősíti az aljzatokat
  • megköti a port
  • vízállóvá teszi az aljzatokat
  • gyorsan szárad
  • könnyen használható

 

Tipikus felhasználási módok:
  • hagyományos és lamella-, valamint többrétegű, félkész parketták rögzítésére (nedvességre különösen érzékeny fához is: bükk, nyír, tölgy)
  • mozaikpadlók ragasztása

  • fa kazetták, parafa, üveggyapot és szövetek ragasztására
Használati utasítás:
  • Előkészítés: A kezelendő felület legyen egyenletes, száraz, szilárd és szennyező anyagoktól mentes! A szennyeződéseket és a repedező fedőrétegeket távolítsuk el! Poros felületeket kefével takarítsuk le!
  • Alkalmazás: Ecsettel vagy hengerrel vigyük fel a speciális oldószerrel higított alapozót! A hígítás aránya 1:1 vagy 1:2, a felület nedvszívó képességétől függően. Hagyjuk száradni! A külső körülményektől függően (hőmérséklet, levegő nedvességtartalma) a további munkálatokat 12-24 óra múlva folytathatjuk.

Garantált eltarthatósági idő a gyártás napjától számított 12 hónap, bontatlan, eredeti csomagolásban. Tárolási hőmérséklet: +10°C - +25°C Nyílt lángtól távol tartandó!

Biztonsági és egészségügyi figyelmeztetés:
Tartsuk be a szokásos egészségügyi előírásokat! Részletesebb információért kérje a termék Biztonsági adatlapját a Bigfoot parketta szaküzlet dolgozóitól.

Összetétel: heptán, hexán és izomerek
R52 Ártalmas a vízi szervezetekre! R36 Szemizgató hatású. R66 Ismételt expozíció a bőr kiszáradását vagy megrepedezését okozza. R67 Gőzök álmosságot vagy szédülést okoznak. S2 Gyermekek kezébe nem kerülhet! S9 Az edényeket jól szellőztethető helyen tartandó! S16 Gyújtóforrástól távol tartandó - Tilos a dohányzás! S23 A keletkező gőzt nem szabad belélegezni! S33 A sztatikus feltöltődés ellen védekezni kell! S38 Ha a szellőzés elégtelen, megfelelő légzőkészüléket kell használni! S46 Lenyelése esetén azonnal orvoshoz kell fordulni, az edényt/csomagolóburkolatot és a címkét az orvosnak meg kell mutatni!
További rendelkezés: A megmaradt terméket és a dobozt a helyi hivatalos rendelkezésekkel összhangban kezeljük!

 

www.bigfoot.hu